Bezoek ons op de Support Beurs

De Support Beurs is hét event dat onbeperkte mogelijkheden biedt voor mensen met een bewegingsbeperking. Bezoek de Support Beurs van 15 tot en met 18 juni in de Jaarbeurs Utrecht.

2KERR is ook aanwezig, kom je langs bij onze stand? We zijn alle dagen aanwezig zodat iedere bezoeker onze producten kan testen en vergelijken. Ontdek dus zelf de onbeperkte vrijheid die een balansrolstoel je kan bieden.

Ben je benieuwd naar de laatste ontwikkelingen op het gebied van balanstechniek? Ontmoet dan op onze stand de iBOT: een multifunctioneel persoonlijk mobiliteitshulpmiddel. De iBOT maakt het mogelijk om weer mee te doen, waar je ook bent. Binnen/buiten, on/off-road, hoog/ laag zitten en zelfs de trap op en af.

Meer weten over balanstechniek in hulpmiddelen?

Tijdens de theater sessies vertelt 2KERR over het gebruik van balanstechniek in hulpmiddelen. Hoe werkt de techniek eigenlijk en heb je daar zelf echt geen balans voor nodig? Waarom zou je deze techniek willen toepassen in een hulpmiddel? Gerhard en Ruben geven antwoord op al deze vragen.

Schrijf je in voor een van de volgende sessies:
Donderdag 16 juni 10.00
Zaterdag 18 juni 11.15

Uiteraard zijn er ook nog een heleboel andere interessante sessies, bekijk het volledige programma hier.

Wij zijn elke dag te vinden in Hal 7 op stand A062; dat is tussen het rolstoelparcours en het sportveld in.

Hopelijk zien we je daar!

Meld je nu gratis aan!